Провайдер в Києві

Компанія «Мережа Ланет»

Напрям роботи — безлімітний доступ до Інтернет та кабельне телебачення за доступними цінами.

Ми зацікавлені в залученні нових абонентів, тому підключення до мережі відбувається оперативно. Разом з тим, будуються та вводяться в експлуатацію нові сегменти мережі, що дозволяє компанії розширяти карту покриття. Для нас важливо налагодити двосторонній зв’язок з нашими клієнтами, для цього ми аналізуємо потреби та побажання користувачів та здійснюємо роботу з вдосконалення якості сервісу.

Ціль Інтернет-провайдера Ланетнадавати послуги зв’язку найвищої якості з найліпшим обслуговуванням.

Ми акцентуємо нашу увагу на тому, аби заявлена швидкість завжди відповідала реаліям, а клієнт був завжди проінформований про найвигідніші умови підключення. Ми слідкуємо за станом нашого обладнання та вчасно вживаємо заходів щодо усунення проблем технічного складу. Дистанційне вирішення проблем та технічна підтримка реалізуються цілодобово.

Інтернет-провайдер для бізнесу

Практично жоден сучасний офіс не в змозі повноцінно функціонувати без доступу до Інтернету. Більш того, найчастіше прибутковість всієї бізнес-структури безпосередньо залежить від надійності і швидкості зв’язку в мережі. Успішний провайдер всеукраїнського масштабу, Мережа Ланет, пропонує корпоративним клієнтам якісний швидкісний Інтернет на найвигідніших умовах.

Поповнення рахунку

Ви завжди можете здійснити оплату онлайн, не виходячи з дому, а також з допомогою терміналів самообслуговування або у відділеннях будь-якого банку. Просимо вас звернути увагу на те, що при поповненні рахунку може стягуватися додаткова комісія.

Вакансії

Колектив Мережі Ланет радий вітати вас! З нами ви можете легко почати свою кар’єру, досягаючи успіхів серед талановитих і чарівних колег. Для професіоналів у нас завжди є можливість зростати. Ви знайдете роботу вашої мрії!