Пульт Digisat Changer 4:1 HR-54B. Мережа Ланет | Київ

Пульт CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT

Пульт CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT

Вартість: 199 ₴
Пульт CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT

Пульт багатофункціональний — CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT

Програмований пульт дистанційного керування CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT дозволяє керувати 4-ма різними пристроями з функцією прийому сигналу. На відміну від звичайних універсальних пультів, CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT має порт mini USB. Налаштування та завантаження кодів відбувається за допомогою комп’ютера. Пристрій попередньо налаштований фахівцями нашої компанії на управління ТВ-тюнером Trimax SC-350.

Для самостійної зміни конфігурації пульта, на вибір користувача, пропонується два варіанти: за допомогою програми — RCCreator, база даних якої містить більше 4000 прошивок починаючи з BQS і GBS пультів 80-х років випуску, до новітніх LCD TV, LED TV, DVD програвачів, супутникових тюнерів, домашніх кінотеатрів та автомагнітол з підтримкою TV і DVD; завантажити її можна на сайті розробника, або безпосередньо у вікні інтернет-браузера на сайті виробника: http://rccreator.com

Основні переваги пристрою:

  • Програмується через USB-інтерфейс.
  • Дозволяє управляти 4-ма пристроями.
  • 43 функціональні кнопки, а Shift подвоює їх функціональність.
  • Онлайн програмування.
  • Потужний софт RCCreator.
  • Велика база даних.

Функція навчання: ви можете додавати свої коди в програмі RCCreator. Друк, імпорт, експорт, віртуальний пульт, зображення пультів в програмі RCCreator. Вироблено з якісних матеріалів відповідно до ISO9001-2000.

Технічні характеристики

Особливості
1. При поломці пульта від тюнера Trimax SC-350, безкоштовна заміна на робочий пристрій здійснюється відповідно до гарантійних умов. 2. Якщо гарантія недійсна, можливий обмін неробочого пульта на робочий (б/у) з доплатою 50 грн або придбання його за 150 грн.
Вартість: 199 ₴