Технічні роботи

Teh-robTV_ua

Шановні абоненти!

У ніч з 2 на 3 січня будуть проводитися планові технічні роботи з модернізації ТВ-обладнання та кабельної мережі. У зв’язку з цим мовлення телеканалів буде призупинено.

Графік роботи ЦОА у новорічні свята

Графік ЦОА 2018

Шановні абоненти!

Вітаємо вас з прийдешніми новорічними та різдвяними святами!

Бажаємо в прийдешньому році бути в оточенні виключно позитивних і доброзичливих людей, переживати тільки приємні емоції, радіти кожному прожитому дню, дарувати позитив та посмішки оточуючим.

Нехай наступний рік стане для вас особливим.

Дивись Ланет.TV з мільйонами та вигравай призи під ялинку!

Фінал новорічного конкурсу

Нещодавно Android-додаток Ланет.TV було завантажено 1 мільйон разів. Ми з «Каналом Діда Мороза» запрошуємо вас до святкування цієї події. Приєднуйтесь і вигравайте: 55″ ULTRA HD (4K) телевізор, функціональні ТБ-приставки, красуню ялинку та IP-камери.

Зміни формату мовлення

Зміни формату мовлення

Шановні абоненти кабельного ТБ Мережа Ланет!

Повідомляємо, що три телеканали Суспільного – UA:Перший, UA:Культура та UA:Крим – змінили поточний формат свого мовлення з 4:3 на широкоекранний – 16:9.

«Black Friday»

Black Friday 2017

Знижка 88 % на Гігабітний Інтернет і більш ніж 100 цифрових телеканалів тільки від Мережі Ланет і тільки в «Black friday»!

@LanetBot від Мережі Ланет

ЧатБОТ

Шановні абоненти!

Задля вашої зручності, ми розробили ще один новітній канал спілкування – Телеграм-бот. Подружитися з ним дуже просто: достатньо ввести у пошуковому рядку додатку Telegram «@LanetBot», натиснути на іконку Мережі Ланет і вуаля – ви друзі.