Вигравай 55″ і 50″ телевізори та інші призи від сервісу Ланет.TV!

Телевізори від Ланет.TV

На честь офіційного релізу оновленого сервісу Ланет.TV з можливістю замовляти пакети платних телеканалів, ми розігруємо крутецькі подарунки: два телевізори Romsat з діагоналями 55″ та 50″, 5 функціональних Android TV-приставок та 268 тижнів для перегляду найкращих платних телеканалів.

«Ланет PUBG SQUAD CHALLENGE»

Ланет PUBG SQUAD CHALLENGE

Збери свою Dream Team та візьми участь у новому турнірі від ЛанетPLAY – «Ланет PUBG SQUAD CHALLENGE»! Ще більш масштабний турнір у форматі SQUAD (4 гравці у команді) з призовим фондом у 50 000 гривень.

Замість аналогового ефірного мовлення: ТБ від Мережі Ланет – залишайтесь на хвилі улюблених каналів

Відключення аналогового ефірного мовлення

Уже з 31 липня цього року в Києві, Київській та Кіровоградській областях буде припинено використання радіотехнології «аналогове телевізійне мовлення». В інших областях України аналогове ефірне телебачення планують відключити до 31 серпня 2018 року – саме такі строки передбачені Планом використання радіочастотного ресурсу України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2006 р. № 815.

Зустрічайте офіційний реліз нової версії нашого Android-додатку Ланет.TV!

Офіційний реліз великого оновлення Android-додатку Ланет.TV

Відтепер обирайте свій пакет з найширшого переліку телеканалів на Ланет.TV. Спробуйте 176 телеканалів, 52 з яких у форматі Full HD, у пакеті «/PRIME» або ж переглядайте загальнонаціональні канали у мінімальному пакеті «/CORE». Замовляйте послугу на 1, 4 або 14 тижнів та отримайте знижку до 71%. Здобувайте бонуси за дії в сервісі та використайте їх для оплати послуг. Поповнюйте особовий рахунок в один клік прямо в сервісі.