З Днем закоханих!

З Днем закоханих

Мережа Ланет від усієї душі вітає своїх абонентів з Днем закоханих!

Бажаємо вам, щоб всупереч лютневий холодів, сьогодні у вашій душі настала весна, розквітли проліски і засяяло сонце.

А скільки легенд про Валентина і свято на його честь знаєте ви? Ми розповімо вам найромантичнішу…

Статистика телеперегляду на Ланет.TV у січні 2017 року

Головна

На початку року наповнення пакетів зазнало суттєвих змін. Із загальнодоступного /PROMO за вимогою правовласників було вилучено ряд платних каналів, а у розширених пакетах для абонентів Мережі Ланет відбулось поповнення. У січні користувачам Мережі Ланет в рамках сервісу Ланет.TV, окрім /PROMO, стали доступними пакети /AIR, /CORE, /BAZA та /PRIME, з наповненням яких можна ознайомитись у розділі Телебачення.

З Днем соборності України!

День соборності

98 років тому, 22 січня 1919 року, на Софійській площі проголосили Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Саме тому сьогодні українці мають щастя відзначати величне державне свято – День соборності України.

Мережа Ланет запустили двомовну телепрограму

EPG

Друзі! Поспішаємо вам повідомити, що користувачам кабельного телебачення Мережа Ланет вже доступна двомовна програма телепередач. Відтепер, якщо на вашому пристрої встановлено українську мову як системну, телепрограма буде українською.

Планові технічні роботи

Технічні роботи

Шановні абоненти м. Києва!

У зв’язку зі змінами в кабельному телебаченні, у ніч з 10-го січня на 11-е (з 02:00 до 05:00) будуть проводитися планові технічні роботи. Протягом зазначеного часу буде перервана робота цифрового та аналогового кабельного телебачення.

Мережа Ланет досягла компромісу в перемовинах з медіагрупами

Конференция

Шановні абоненти!

Мережа Ланет досягла в перемовинах з медіагрупами компромісу по всіх критичних питаннях (синхронне підписання договорів, пакетне розміщення каналів в соціальному пакеті, розміщення каналів на перших кнопках, неузгодженість умов ліцензування в кабельному ТБ і ОТТ, інші).