Підключити кабельне телебачення провайдера

Якщо ви бажаєте отримувати якісні телекомунікаційні послуги, тоді ласкаво просимо до Мережі Ланет. З нашою допомогою ви зможете абсолютно безкоштовно підключити кабельне телебачення та забути про проблеми з сигналом, що переривають перегляд улюблених передач.

Кабельне телебачення Мережі Ланет — підключай і відпочивай!

Переваги кабельного телебачення у порівнянні з ефірним:

  • висока якість сигналу;
  • можливість вибрати оптимальну кількість каналів,
  • відсутність потреби у додатковому обладнанні для аналогового телебачення.

Чому Мережа Ланет?

Наша Мережа кабельного телебачення побудована із застосуванням інноваційних технологій і охоплює більшість районів Києва. Ви можете замовити оптимальний для себе пакет каналів і за помірну абонплату насолоджуватися телепереглядом в будь-який час.

Ми пропонуємо:

  • більш ніж 140 каналів у цифровому форматі та 74 в аналоговому;
  • цілодобову техпідтримку;
  • лояльні ціни;
  • підключення декількох телевізорів.

Запропоновані нами пакети включають в себе всі популярні серед глядачів канали - загальноформатні, інформаційні, музичні, дитячі, спортивні, розважальні, пізнавальні - тому кожен член сім'ї зможе вибрати для себе програму за смаком.

Якщо ви бажаєте обмежитися мінімальним набором та заощадити, тоді пропонуємо вам пакет «Core+».

Щоб переглядати канали в найкращій якості, підключіть цифрове кабельне ТБ. Обравши пакет «Prime+», ви, безсумнівно, оціните широкий набір програм і стабільно високу якість сигналу.

Хочете дізнатися більше про переваги підключення кабельного телебачення від Мережі Ланет? Телефонуйте за номером телефону 500-03-03 або замовте безкоштовну консультацію - наші фахівці нададуть вам вичерпну інформацію.