Потрійна перевага

Приваблива пропозиція для нових абонентів Мережі Ланет. Зустрічайте нову акцію «Потрійна перевага»Отримайте можливість користуватися...

Завершена
Потрійна перевага

  • 1) Обрати тариф з пакету Інтернет+ТБ: Альфа, Бета або Сигма.
  • 2) Подати заявку на підключення до обраного тарифного плану до 1 вересня 2012 року.
  • 3) Внести передоплату у розмірі трьох стандартних абонплат обраного тарифу.

Після підключення та внесення передоплати, вас буде переведено на пільговий тариф зі стандартними умовами, але зі зниженою втричі абонплатою.

Наприклад, ви обрали тариф Альфа та внесли потрійну передоплату 450 грн, після цього відбувається автоматичне переведення на пільговий тариф і до кінця 2012 року відбуваються щомісячні списання з депозиту не по 150 грн, а по 50 грн/міс. При цьому інші умови надання послуг повністю співпадають з тарифом Альфа: ви отримуєте швидкість на всі напрямки до 100 Мбіт/с, 1000ГБ бонусного трафіку та 50 грн Бонусу на оплату кабельного телебачення. Отримайте швидкісний Інтернет та 83 канали цифрового телебачення всього за 50 грн/міс.

Пропозиція діє тільки для нових абонентів, що раніше не були підключені до Мережі Ланет. Підключення відбувається безкоштовно. Акція розповсюджується тільки на тарифи Альфа, Бета та Сигма. На дану пропозицію не розповсюджуються інші пропозиції та акції, що діють в період проведення. Пільговий тариф буде діяти до 31 грудня 2012 року. Після завершення терміну дії пропозиції всі абоненти будуть переведені на стандартні умови обраного тарифу з початку нового розрахункового періоду. Під час дії акції абонент має право змінити тип підключення на будь-який стандартний.