Станьте Прометеєм свого під'їзду

Несіть світло комутаторам у своєму будинку та залишайтесь онлайн навіть за відсутності електропостачання

Завершена
Станьте Прометеєм свого під'їзду

В умовах постійних атак ворога на об'єкти критичної інфраструктури гостро постає питання доступу до Інтернету в умовах відсутності електрики. Наразі усі провайдери стикнулись з необхідністю швидко адаптуватись до нових реалій та модернізувати мережі. Та це можливо лише за наявності достатньої кількості необхідного обладнання, і зараз це акумуляторні батареї, попит на які зріс в десятки разів в умовах, коли ринок пропонує менше, ніж потрібно для повноцінного забезпечення безперебійного живлення усіх елементів мереж.Ми активно працюємо над пошуком та впровадженням технологічних рішень, як продовжувати забезпечувати Інтернетом якомога більшу кількість абонентів в умовах перебоїв зі світлом. І саме ви можете допомогти нам у цьому.

Ви можете передати свою акумуляторну батарею для живлення комутатора та отримати не лише доступ до Інтернету під час відключення електропостачання, а й допомогти сусідам у вашому будинку теж мати доступ до Всемережжя. А ваша добра справа обернеться для вас збереженням комфортних умов, коли ви та ваші близькі зможете бути онлайн в умовах відсутності світла.

Які акумуляторні батареї підходять для обладнання Мережі Ланет:

 • LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні) — найкращий варіант;
 • свинцеві для джерел безперебійного живлення.

Характеристики акумуляторів:

 • напруга — 12 В;
 • ємність — від 7 Аг (тримає до 5 год) до 18 Аг. АКБ більшої ємності використовувати не доцільно: вони довго заряджаються та не підходять за габаритами;
 • довжина однієї зі сторін не повинна перевищувати 100 мм.

AGM-акумулятори, які не підходять: рідинні, негерметичні, з газовідводом, які потребують обслуговування; для автомобілів, мотоциклів, квадроциклів тощо.

Як стати Прометеєм та продовжувати користуватись Інтернетом без світла?

 • Перевірте в особистому кабінеті абонента Мережі Ланет, чи доступна за вашою адресою можливість долучитись до ініціативи. Якщо там ви бачите сповіщення, що ви можете передати у тимчасове користування нашій компанії акумуляторну батарею задля забезпечення роботи комутатора у вашому домі в умовах відсутності електроенергії, ви можете почати діяти.
 • Залиште заявку або зателефонуйте за номером (044) 500-03-03 і повідомте, що готові передати потрібну кількість батарейок. Оператор проконсультує вас щодо деталей.
 • Передайте акумулятор майстру Мережі Ланет, а він підключить його до комутатора, і у вас та жителів вашого під'їзду буде Інтернет під час відключення світла.

Звертаємо вашу увагу, що:

 • акумуляторні батареї такого типу розраховані на роботу в режимі, коли є можливість безперебійно підзарядитись впродовж 18-20 годин, тобто, вони будуть більш ефективними, якщо відключення світла трапляється лише раз на добу і не довше, ніж на 6 години, і менш ефективними, якщо сценарій наявності/відсутності електрики повсякчас варіюється;
 • після 500-700 циклів зарядки вони виходять з ладу, тому в сучасних реаліях термін їхньої придатності значно скорочується;
 • надана вами батарея може бути неякісною або цикл її життя вже добігає кінця, що теж може негативно впливати на її продуктивність.

Тому ми не можемо на 100% гарантувати безперебійний доступ до Всемережжя у таких непростих реаліях сьогодення. Однак ми віримо в те, що будь-які наші спільні пошуки рішення та спроби покращувати ситуацію безпосередньо тут і зараз і швидко адаптуватись до викликів, які перед нами ставить життя в умовах воєнного часу, можуть зробити кожен день, що наближає нас до перемоги, світлішим.

Тож будьмо Прометеями разом!

Все буде Україна!