Вигравайте рік безкоштовного користування послугами!

Шановні абоненти!Запрошуємо вас взяти участь в спільній акції Мережі Ланет та компанії «Портмоне»!Сплатіть протягом місяця, з 15.05.2014 по...

Завершена
Вигравайте рік безкоштовного користування послугами!

УМОВИ АКЦІЇ:

1. Строк та місце проведення акції:

Акція проводиться у строк із 15.05.2014 р. по 15.06.2014 р., включно.

Місце проведення акції: територія України.

2. Права та обмеження на участь у акції:

Учасниками акції можуть бути будь-які громадяни України, незалежно від того, проживають вони на території України чи ні, іноземні громадяни та особи без громадянства, що проживають на території України, які є держателями платіжних банківських карток систем Visa чи MasterCard, емітовані банками України (далі – картки) та які є абонентами компанії Ланет

Участь у акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється в порядку, визначеному законодавством України.

3. Умови здійснення участі в акції:

Для того щоб стати учасником акції необхідно:

  • 1. Сплатити послуги Інтернет та/або телебачення компанії Ланет Нетворк, скориставшись сервісом сплати в особистому кабінеті за адресою my.lanet.ua або на сайті www.portmone.com.
  • 2. У разі сплати таких послуг учасник акції має шанс отримати виграш.
  • 3. Передача учасником акції права на отримання виграшу іншим особам не допускається.

4. Визначення переможця:

Серед усіх абонентів, які здійснять сплату протягом періоду дії акції, Мережа Ланет випадковим чином, за допомогою ресурсу random.org, визначить переможця. Результати розіграшу будуть опубліковані на офіційних сторінках Мережі Ланет у Facebook та Вконтакті.

5. Умови передачі виграшу переможцю:

З 16.06.2014 по 16.06.2015 переможцеві будуть сплачуватися його щомiсячні рахунки по тому ж самому особовому рахунку за послуги Інтернет та/або телебачення від компанії Ланет Нетворк на суми, що не перевищують суму транзакції, яка була обрана виграшною.

Виграш надається виключно тільки у вигляді щомісячної сплати рахунків та не може бути виплаченим у грошовому еквiваленті.

6. Юридичне застереження:

Портмоне не несе відповідальності, якщо учасники акції не стежили за строками проведення акції, не здійснювали грошових переказів згідно умов акції і/або несвоєчасно оповіщені про те, що вони мають право на отримання бонусу, а також у разі настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили, що зазвичай є перешкодою у користуванні мережею Інтернет, роботою банків-емітентів карток, тощо).

7. Заключні умови акції:

  • 1. Результати проведення акції вважаються остаточними, з моменту їх затвердження. Скарги учасників акції щодо результатів проведення акції не розглядаються, якщо вони подані після закінчення строку проведення акції.
  • 2. Портмоне залишає за собою право:

- не надавати виграш в межах акції особі, яка не мала права брати участь у акції;

- відмовити учаснику акції в видачі виграшу у разі порушення учасником будь-якої з умов акції.

  • 3. Всі учасники акції, які беруть участь у акції і реалізують право на отримання виграшу, зобов'язуються виконувати всі умови акції.
  • 4. Портмоне не приймає на себе відповідальності за визначення прав сторін в яких-небудь спорах, пов'язаних з проведенням Акції. У разі виникнення ситуації, яка допускає неоднозначне тлумачення цих умов акції, і/або питань, неврегульованих цими умовами акції, остаточне рішення ухвалюється Портмоне згідно вимог законодавства України, при цьому рішення Портмоне є остаточним і обов'язковим до виконання.
  • 5. Відповідальність Портмоне не виходить за межі розміру виграшу, вказаного у цих умовах акції.

Бажаємо успіхів!