Цифровий БУМ

Мережа Ланет запрошує всіх своїх користувачів взяти участь у розіграші цінних призів!Якщо ви є абонентом Мережі Ланет, маєте обліковий...

Завершена
Цифровий БУМ

Взявши курс на поширення новітньої послуги цифрового кабельного телебачення, ми даруємо всім користувачам можливість легко розпочати користування новим форматом якості.

Окрім головного призу серед подарунків також будуть модулі Conax SMIT CAM та безкоштовні місяці тарифного плану ТБ «Цифровий». Взяти участь у конкурсі надзвичайно легко, для цього потрібно лише зробити чотири простих кроки до 26-го грудня:

  • 1. Приєднатися до числа шанувальників Мережі Ланет на Facebook. Для цього необхідно поставити «Like» нашої офіційної сторінки.
  • 2. Розказати своїм друзям про нашу акцію, аби вони теж отримали нагоду виграти подарунки. Для цього необхідно натиснути «Поділитися» під акційною публікацією так, щоб вона була публічно розміщена на вашій персональній сторінці.
  • 3. Залишити коментар під акційною публікацією на тему «чому я мрію перейти на цифрове телебачення» або «чому я використовую цифрове телебачення».
  • 4. У зв'язку з тим, що акція поширюється лише на користувачів Мережі Ланет, просимо заповнити форму «Цифровий БУМ», яку також можна знайти на офіційній сторінці Мережі Ланет у Facebook.

Серед учасників, що виконали умови акції та заповнили форму, буде проведено розіграш за допомогою ресурсу random.org.

Розподіл призів буде відбуватись наступним чином:

  • 1 місце - телевізор LG 32LS561T
  • 2-6 місця - модуль Conax SMIT CAM
  • 7-16 місця включно отримають по три безкоштовних місяці кабельного телебачення на умовах тарифу «Цифровий».

Акція завершується 26.12.2012 о 10:00, в цей момент припиняється наповнення переліку користувачів, що приймають участь у розіграші.

Результати розіграшу будуть оприлюднені на офіційній сторінці Мережі Ланет та на нашому сайті, переможці будуть проінформовані додатково в особистому порядку.

Кожен користувач має можливість лише один раз бути включеним до переліку учасників акції.