Щедрі бонуси для абонентів Мережі Ланет від Funduk.ua

Акція для абонентів Мережі Ланет, які давно з нами: даруємо бонусні гривні для розрахунку в інтернет-магазині Funduk.ua. Купуйте товари зі знижкою до 30%!

Завершена
Щедрі бонуси для абонентів Мережі Ланет від Funduk.ua

Номінал персонального промокоду може бути від 1 000 грн до 10 000 грн і залежить від того, як довго ви є абонентом Мережі Ланет.Персональні промокоди видаються шляхом надсилання індивідуальних повідомлень на електронну пошту абонента.

Ще не отримували промокод? Перевірте, чи вказано електронну пошту в Центрі Авторизації Ланет. Якщо ні, необхідно вказати та підтвердити її. Якщо пошта додана, то чекайте: будуть направлятись персональні листи з промокодами.

Зверніть увагу: якщо ваша електронна пошта зареєстрована в домені, який входить до переліку заборонених в Україні, ми не зможемо надсилати вам листи. У цьому випадку необхідно актуалізувати пошту, замінивши її на ту, яка працює в Україні.

Строк дії промокоду

Промокод необхідно активувати відразу. Нараховані при цьому бонуси не згорають. Це значить, що вам достатньо лише активувати щойно отриманий промокод на сторінці https://funduk.ua/personal/profile/, а нараховані за ним бонусні гривні можна буде витратити у будь-який зручний час.

Якщо промокод не буде активовано до дати, вказаної в листі, він втратить свою актуальність.

Як скористатися бонусами

Нараховані бонуси можна використати при покупці товарів на сайті інтернет-магазину Funduk.ua.

1 бонус = 1 гривня.

Детальна інструкція по активації промокодів і списанню бонусів знаходиться за посиланням https://funduk.ua/action/lanet/.

Акція поширюється виключно на абонентів Мережі Ланет.