Перевір скільки годин тримає твій ДБЖ
Мережа Ланет взяла участь у щорічній акції «Пробіг під каштанами»
Команда Мережі Ланет долучилася до 26-го «Пробігу під каштанами», який цього року відбувся 3 червня.
![Мережа Ланет взяла участь у щорічній акції «Пробіг під каштанами»](https://www.lanet.ua/static/imgs/news/uk/4600.png)
Дистанцію довжиною в 4,9 км разом долали співробітники київського, білоцерківського, кам'янець-подільського офісів.
Участь у наймасштабнішому спортивно-благодійному заході країни вже стала для нас щорічною традицією, яка об’єднує навколо спільної мети: допомогти дітям і підтримати розвиток благодійності в Україні. Зібрані в рамках проекту кошти спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.