Пульт CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT

Пульт CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT

Вартість: 199 ₴
Пульт CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT

Пульт багатофункціональний — CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT

Програмований пульт дистанційного керування CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT дозволяє керувати 4-ма різними пристроями з функцією прийому сигналу. На відміну від звичайних універсальних пультів, CHANGER USB LM-U009 4 in 1 DTT має порт mini USB. Налаштування та завантаження кодів відбувається за допомогою комп’ютера. Пристрій попередньо налаштований фахівцями нашої компанії на управління ТВ-тюнером Trimax SC-350.

Для самостійної зміни конфігурації пульта, на вибір користувача, пропонується два варіанти: за допомогою програми — RCCreator, база даних якої містить більше 4000 прошивок починаючи з BQS і GBS пультів 80-х років випуску, до новітніх LCD TV, LED TV, DVD програвачів, супутникових тюнерів, домашніх кінотеатрів та автомагнітол з підтримкою TV і DVD; завантажити її можна на сайті розробника, або безпосередньо у вікні інтернет-браузера на сайті виробника: http://rccreator.com

Основні переваги пристрою:

  • Програмується через USB-інтерфейс.
  • Дозволяє управляти 4-ма пристроями.
  • 43 функціональні кнопки, а Shift подвоює їх функціональність.
  • Онлайн програмування.
  • Потужний софт RCCreator.
  • Велика база даних.

Функція навчання: ви можете додавати свої коди в програмі RCCreator.Друк, імпорт, експорт, віртуальний пульт, зображення пультів в програмі RCCreator.Вироблено з якісних матеріалів відповідно до ISO9001-2000.

Технічні характеристики

Особливості
1. При поломці пульта від тюнера GOLDEN Media Mini, безкоштовна заміна на робочий пристрій здійснюється відповідно до гарантійних умов.2. Якщо гарантія недійсна, можливий обмін неробочого пульта на робочий (б/у) з доплатою 50 грн або придбання його за 150 грн.
Вартість: 199 ₴