together

Перемога. Таке тепле та щемливе слово. А ще це мрія кожного українця. Наша спільна з вами мрія. Тож давайте разом її втілювати. Долучайтесь до ініціативи Мережі Ланет та Благодійного Фонду АНТИТІЛА зі збору коштів для допомоги Збройним Силам України – всім тим, хто кує нашу перемогу на передовій. Зібрані кошти будуть направлені на закупівлю засобів захисту, розвідки та медицини для українських військових.

antitela

Разом ми вже зібрали:

0 грн

Як долучитись до благодійного збору

Підписка на донат

Замовляйте одну або декілька підписок в особистому кабінеті Мережі Ланет на суму щомісячної пожертви
50, 100 та 200 грн.

Замовити

Після оформлення підписки до вашої щомісячної абонплати за тариф додаватиметься сума обраної вами благодійної пожертви. Можливість оформлення підписки доступна всім абонентам Мережі Ланет. Бонус: серед усіх абонентів, які сплатили підписку і стали благодійниками, буде проведений розіграш цінних призів наприкінці кожного місяця.

chicken
arrow

Будь-яка сума — важлива!

Якщо ви користуєтесь акційним тарифом WIN, поповнюйте особистий рахунок на будь-яку суму до 22 березня 2023 року. 100% цих коштів будуть спрямовані у благодійний фонд.

Детальніше

Не обмежуйте себе у розмірі та регулярності донатів. Адже будь-який добровільний платіж, який ви здійснюєте в якості абонплати за тариф, буде перераховано в повному обсязі на армію. Бонус: для найщедріших благодійників щомісяця та наприкінці загального збору коштів передбачені круті подарунки.

chicken
arrow

1 репост — 1 гривня

Поширюйте конкурсні дописи у соцмережах до 22 вересня 2022 року. Кожен репост — це 1 гривня до благодійного фонду.

Долучитись

Берете участь у конкурсах на сторінках Мережі Ланет у Facebook та Instagram до 22 вересня – донатите на ЗСУ. Ви робите репости конкурсних дописів, а ми перераховуємо за кожен 1 грн в Благодійний Фонд АНТИТІЛА на потреби наших військових. Бонус: ви можете виграти акційний тариф і цінні призи.

chicken
arrow

Швидкий донат

Не маєте змоги підключитися до Мережі Ланет? Надсилайте свої пожертви напряму у Фонд АНТИТІЛА, щоб долучитись до збору на максимум!

Благодійний Фонд АНТИТІЛА створений учасниками музичного гурту Антитіла. Музиканти від початку повномасштабного вторгнення росії захищають Україну в складі 130 батальйону ТРО. А тим часом волонтери фонду передають на лінію фронту для українських військових засоби захисту, зв'язку, розвідки та медицини.

chicken
arrow

Кожен внесок — це маленький, але важливий крок, який наближає перемогу України. Поки ЗСУ героїчно боронять нашу незалежність та свободу на передовій, ми всі повинні стійко та згуртовано тримати тил для наших захисників та захисниць. Поки вони воюють за наше світле майбутнє, давайте разом забезпечимо їх усім необхідним сьогодні. Віримо в кожного з вас, віримо у ЗСУ! Переможемо разом!