Налаштування DVB-C тюнера Trimax SC-350

1. Підключіть кабель нашої телевізійної мережі в роз’єм CABLE IN на задній панелі тюнера Trimax SC-350.

2. Підключіть тюнер до телевізора за допомогою кабелю RCA-RCA, який входить в комплект, одним кінцем до роз’ємів RCA на задній панелі тюнера, а іншим – до відповідних RCA–роз’ємів на телевізорі.

3. Підключіть кабель живлення тюнера в мережу 220V, а також вставте елементи живлення типу AAA в пульт керування тюнером.

4. Тепер необхідно вставити в тюнер карту авторизації Conax, чіпом вниз так, як показано на фотографії.

5. Увімкніть тюнер з пульта управління, натисканням на кнопку POWER, після чого на тюнері повинен загорітися жовтий індикатор.

6. В меню вашого телевізора необхідно вибрати джерело AV сигналу, відповідно те джерело, до якого ми підключили наш ТВ-тюнер. Якщо з цим виникнуть проблеми, необхідно ознайомитися з інструкцією користувача до вашого телевізора (які RCA роз’єми, що входять, відповідають певному джерелу в меню телевізора).

7. При першому включенні тюнер відобразить головне меню, нам необхідний пункт Пошук.

8. Вводимо стандартний пароль 0000 і вибираємо пункт меню Ручний пошук.

9. На цьому найважливішому кроці налаштування тюнер запропонує почати пошук каналів. Переконуємося, що налаштування ручного пошуку відповідає нижчеописаним даним.

  • Частота – 218.0 Mhz
  • Символьна швидкість – 6875
  • QAM модуляція – 256
  • Мережевий пошук – Так

Далі вибрати пункт Почати пошук і натиснути кнопку Ок.

10. Після закінчення пошуку каналів приймач повідомить, що сканування завершено. Тепер ви можете дивитися улюблені телепередачі. Приємного перегляду!

P.S. З детальною конфігурацією даної моделі тюнера можна ознайомитися в інструкції користувача, яке йде в комплекті з пристроєм.

Налаштування універсального пульта ДК тюнера Trimax SC-350

Пульт даного тюнера може бути запрограмований для управління основними функціями телевізора. Наприклад, включення і виключення, регулювання гучності, вибір джерела відеосигналу. Даний функціонал може бути дуже корисний у тих випадках, коли хочеться керувати всім з одного пульта ДК.

Для того, щоб запрограмувати пульт, необхідно виконати наступні дії:

1. Натискаємо на кнопку SET і утримуємо її протягом 2 секунд до тих пір, поки індикатор на пульті не почне горіти яскраво-червоним кольором.

2. Натискаємо кнопку управління телевізором на пульті тюнера (Power), після чого індикатор на ньому повинен почати блимати, це означає початок етапу визначення пристрою.

3. Поставте універсальний пульт ДК тюнера і рідний пульт від телевізора один навпроти одного, на відстані не більше 10 міліметрів, і натисніть кнопку включення телевізора на його рідному пульті.

4. Індикатор на універсальному пульті ДК повинен швидко моргнути три рази і продовжити світитися.

5. Аналогічним чином можна налаштувати й інші кнопки.