Інтернет в ЖК Парковий

Рекомендовані тарифи

6 періодів по 99 гривень

Підключайте акційні тарифи та користуйтеся швидкісним інтернетом за зниженою ціною

6 періодів користування послугою за 99 грн на місяць

Акція
«GIG» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

(SSR)

IPTV-пакет «Promo»

КаналівHD
Онлайн IPTV5732
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 302
209 грн /30 днів (99 грн /30 дн.) Безкоштовне підключення
6 періодів по 169 гривень

Підключайте акційні тарифи та користуйтеся швидкісним інтернетом за зниженою ціною

6 періодів користування послугою за 169 грн на місяць

Акція
«MIX» Безлімітний інтернет

1000

Швидкість, Мбіт/с

+ Статична IP-адреса

(SSR)

ТВ-пакет «Prime»

КаналівHD
Онлайн IPTV12180
Цифрове DVB-C11238
Аналогове PAL67
Пауза, хв.Архів, дн.
Запис ефіру 12014
309 грн /30 днів (169 грн /30 дн.) Безкоштовне підключення

Якісний інтернет в Івано-Франківську сьогодні є справжньою необхідністю, адже він дозволяє залишатися на зв’язку, отримувати доступ до інформації, розвиватися та розважатися. Тому не дивно, що користувачі стають дедалі більш вимогливими до якості та швидкості підключення. Щодо цього можуть не турбуватися мешканці ЖК Парковий, адже вони мають доступ до швидкого та стабільного інтернету. Таку можливість надає надійний провайдер у ЖК Парковий Івано Франківськ — компанія Мережа Ланет. Якщо ви саме шукаєте кращого постачальника інтернету у ЖК Парковий, зверніть увагу на наші вигідні пропозиції.

Чому слід вибрати Мережу Ланет своїм провайдером у ЖК Парковий Івано Франківськ

Підключення інтернету у ЖК Парковий за технологією Ethernet від провайдера Мережа Ланет має численні переваги, які зроблять життя мешканців цього житлового комплексу більш комфортним. Ось деякі з них:

  • Надійність з’єднання. Підключення до мережі від надійного провайдера у ЖК Парковий Івано Франківськ дозволить мешканцям насолоджуватися безперебійним доступом до безлімітного інтернету навіть у пікові години й за відсутності електропостачання.
  • Дійсно висока швидкість доступу до мережі. Завдяки використанню сучасної технології Gigabit Ethernet абоненти мають змогу користуватися справжнім гігабітним інтернетом.
  • Вигідні тарифні плани. На сайті ви знайдете декілька варіантів пакетів послуг, серед яких зможете підібрати оптимальне рішення для себе.
  • Додаткові послуги та зручності. Абоненти мають змогу не лише користуватися якісним інтернетом у ЖК Парковий, а й замовити додаткові послуги чи придбати потрібне обладнання на вигідних умовах.
  • Цілодобова технічна підтримка. За необхідності користувачі можуть у будь-який час звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців технічної підтримки для оперативного вирішення будь-яких ситуацій.

Мешканці житлового комплексу вибирають домашній інтернет від Мережі Ланет, оскільки він вирізняється надійністю, швидкістю та різноманітністю тарифних планів, які відповідають їхнім потребам.

Три прості кроки, щоб підключити інтернет у ЖК Парковий

Щоб підключити інтернет від перевіреного провайдера у ЖК Парковий Івано Франківськ, потрібно:

  • вибрати тариф із запропонованих;
  • залишити заявку на підключення;
  • дочекатися прибуття майстра за вказаною адресою.

Замовивши високоякісні послуги від Мережі Ланет, вже найближчим часом ви матимете змогу користуватися дійсно швидким і стабільним інтернетом без будь-яких обмежень.