Новорічний MIX

Творіть новорічне диво: підключіть швидкісний Інтернет+ТБ всього за 59 грн/30 дн. та зробіть добру справу, допомагаючи онкохворим дітям

Завершена
Новорічний MIX

Робити добрі справи надзвичайно приємно та легко! Візьміть участь у благодійній акції від Мережі Ланет та БФ Таблеточки, замовивши акційний тариф. За кожне підключення Мережа Ланет перерахує 59 грн до фонду Таблеточки на користь онкохворих дітей.

Тарифний план «Новорічний MIX» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с протягом 6-ти періодів за 59 грн/30 дн, а також до ТВ-пакету «Baza» з великою кількістю кращих українських та зарубіжних телеканалів (понад 200 онлайн-каналів).

Акція діє для нових абонентів та тих, хто не користувався послугами Мережі Ланет протягом останніх 90 днів на момент старту акції. Виграти акційний тариф можна на офіційних сторінках Мережі Ланет у соцмережах. Виграти фізичний приз у конкурсах можуть лише абоненти Мережі Ланет.

Акція діє до 16.01.2022. Після завершення дії акційних умов відбудеться автоматичне переведення з тарифу «Новорічний MIX» на тариф «XL Ethernet+» зі стандартними умовами абонплати.

Обладнання не входить у вартість акційного тарифу. Умови акції не сумуються з іншими акційними пропозиціями та знижками.

Список населених пунктів, у яких діє акційна пропозиція, уточнюйте у оператора або шукайте в офіційних правилах акції.

Офіційні правила