Налаштування підключення до мережі для Windows XP

Під’єднайте кабель підключення нашої мережі до порту мережевої карти на вашому комп’ютері.

Щоб система видала всі необхідні налаштування для роботи в мережі, мережева карта вашого комп’ютера повинна бути налаштована в автоматичному режимі отримання мережевих налаштувань.

1. Заходимо в Пуск.

2. Потім натискаємо на Панель управління.

3. Вибираємо Мережеві підключення.

4. Вибираємо підключення для мережевого адаптера, до якого під’єднано кабель підключення нашої мережі. Переконайтеся, що з’єднання включено, якщо ні – увімкніть його. По обраному мережевому підключенню натискаємо правою кнопкою миші.

5. Вибираємо Властивості.

6. Для подальших налаштуваннь у відкритому вікні нашого з’єднання потрібно в компонентах, використовуваних цим підключенням, вибрати Протокол Інтернету (TCP/IP).

7. Натискаємо на Властивості.

8. Далі у властивостях Протоколу Інтернету (TCP/IP) обираємо Отримати IP-адресу автоматично. Також натискаємо на Отримати адресу DNS-сервера автоматично.

9. Підтверджуємо всі внесені зміни натисканням кнопки ОК.

Після виконання всіх вищеописаних дій, налаштування підключення до мережі можна вважати закінченим.

  • Якщо MAC-адреса вашого мережевого адаптера зареєстрована в нашій системі (зазвичай реєстрація відбувається безпосередньо при підключенні послуги), тоді комп’ютер отримає всі потрібні мережеві налаштування в автоматичному режимі і можна приступати до роботи в інтернеті.
  • Якщо MAC-адреса вашого мережевого адаптера ще не зареєстрована в нашій системі (наприклад, ви підключаєте новий ПК або замінюєте мережевий адаптер), в такому разі вам необхідно зателефонувати в службу технічної підтримки і повідомити про заміну, а також повідомити нову MAC-адресу вашого пристрою.