Гігабіт поруч

Підключайте акційний тариф за вигідною ціною

Завершена
Гігабіт поруч

Гігабітний інтернет — це не просто висока швидкість підключення до мережі. Це безліч можливостей, які відкриваються для користувачів.

Якщо ви досі не перейшли на гігабітний інтернет, то саме зараз — найкращий час, щоб це зробити. Мережа Ланет пропонує вигідні умови для підключення нових абонентів.

Обирайте той акційний тариф, який підходить вам найбільше, та користуйтесь якісним інтернетом на швидкості до 1000 Мбіт/с за суперціною:

  • підключайте акційний тариф «FIX» за 33 грн/30 дн. та користуйся інтернетом за зниженою ціною протягом 3 місяців;
  • підключайте акційний тариф «FIX+» за 44 грн/30 дн. та користуйся інтернетом за зниженою ціною протягом 4 місяців;
  • підключайте акційний гігабітний тариф «GIG» за 55 грн/30 дн. та користуйся інтернетом за зниженою ціною протягом 5 місяців;
  • підключайте акційний гігабітний тариф «GIG+» за 66 грн/30 дн. та користуйся інтернетом за зниженою ціною протягом 6 місяців.

Тариф «FIX» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, а також доступ до понад 60 онлайн-телеканалів у ТВ-пакеті «Promo».

Тариф «FIX+» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, а також доступ до понад 60 аналогових, 100 цифрових та 130 онлайн-телеканалів у ТВ-пакеті «Prime».

Тариф «GIG» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, а також доступ до понад 60 онлайн-телеканалів у ТВ-пакеті «Promo».

Тариф «GIG+» передбачає доступ до мережі Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, а також доступ до понад 60 аналогових, 100 цифрових та 130 онлайн-телеканалів у ТВ-пакеті «Prime».

Акція діє до 16.07.2023 для нових абонентів Мережі Ланет, які не були користувачами послуг протягом останніх 90 днів, та не сумується з іншими акційними пропозиціями.

Офіційні правила акції