Актуалізація тарифів

Зміна тарифних планів у березні 2021 року

Актуалізація тарифів

У зв'язку із зростанням витрат на обладнання та матеріали, необхідні для стабільної роботи мережі та її модернізації, ми змушені переглянути тарифні плани та змінити їх на актуальні. Це плановий процес, покликаний допомагати покращувати якість послуг, що надаються та підтримувати їх на належному рівні, що особливо важливо в умовах підвищеної потреби в доступі до швидкісного Інтернету та ТБ.

Тому повідомляємо: починаючи з розрахункового періоду, який буде відкрито після 09.03.2021 року, архівні тарифні пакети «Silver», «Silver+», «Titan+», «Фотон», «Соло», «Соло Гiгабіт», «Бета», «S (old 2020)», «Carbon», «Гігапорт», «Дуо», «Гамма Гігабіт», «Уно», «Гамма», «Iron+», «Titan», «Лептон», «Iron» будуть змінені на актуальні. Новий розрахунковий період, який настане після 9 березня, буде відкритий з урахуванням зміни тарифу.

Абоненти, які користувалися послугою Інтернет без кабельного ТБ, будуть переведені на тарифний план «S» вартістю 149 грн/30 дн.

Абоненти, які користуються послугою Інтернет та кабельним пакетом «Core+» або IPTV-пакетом «Core», будуть переведені на тариф «S+» вартістю 199 грн/30 дн.

Абоненти, які користуються послугою Інтернет та кабельним пакетом «Baza+» або IPTV-пакетом «Baza», будуть переведені на тариф «M+» вартістю 247 грн/30 дн.

Також звертаємо вашу увагу, що з нового розрахункового періоду вартість кабельних ТВ-пакетів становитиме:

  • «Core+» – 99 грн;
  • «Baza+» – 147 грн;
  • «Prime+» – 209 грн.

Вартість IPTV-пакетів з 9 березня становитиме:

  • «Core» – 99 грн;
  • «Baza» – 119 грн;
  • «Prime» – 149 грн.

Також ви можете змінити тарифний план, вибравши оптимальний для вас з переліку актуальних в Особистому кабінеті абонента Мережі Ланет в розділі «Послуги». Або ж скористатись акцією «Зафіксуй ціну на рік», тим самим зафіксувавши вартість Вашого тарифу на рік.

Дякуємо за розуміння!