Підключись та підтримай!

Мережа Ланет розпочинає збір коштів для допомоги Збройним силам України.Частина абонплати за перший місяць, яку при підключенні...

Завершена
Підключись та підтримай!

З суми платежу за перший місяць послуг Мережа Ланет буде відкладати залишок абонплати, що перевищує 60 грн, на потреби Збройних сил України. Таким чином, сума залежатиме від обраного пакету. Наприклад, з пакету «Спурт» з абонплатою 80 грн/міс буде відкладено 20 грн, а з пакету «Форсаж» з абонплатою 150 грн/міс - 90 грн.

Крім того, долучитись до нашої ініціативи можуть усі абоненти Мережі Ланет. Від кожної сплати за придбання роутера ми будемо відкладати по 10 грн.

Також при зміні тарифного плану на більш дорогий, з суми платежу за перший місяць послуг нового тарифного пакету, буде відкладатися різниця між ціною старого і нового тарифу.

Зауважимо, що при цьому для абонентів ціни залишаються незмінними, нічого додатково сплачувати не потрібно.

Накопичення коштів буде тривати до 2-го червня 2014 року. Попередньо з уповноваженими представниками Збройних сил України буде узгоджено перелік необхідних речей, які будуть передані для підтримки матеріально-технічного забезпечення української армії.