ДивоГІГ

Підключайте гігабітний інтернет усього за 9 грн на місяць і подаруйте дітям справжнє новорічне диво

Завершена
ДивоГІГ

Зимові свята наближаються, а це означає, що настав час для добрих новорічних вчинків. Подаруйте собі якісний і стабільний інтернет на гігабітній швидкості, що працюватиме й без світла, а дітям, що постраждали від війни — віру в те, що справжнє диво дійсно існує!

Вже зараз ви можете замовити підключення інтернету за акційним тарифним планом, щоб користуватися ним усього за 9 грн/міс. протягом шести місяців.

Акційний тариф ДивоГІГ передбачає доступ до інтернету на швидкості до 500 Мбіт/с, а також до IPTV-пакету «Prime». Також підключення інтернету від Мережі Ланет означатиме, що ви залишатиметеся на зв’язку навіть за відсутності електропостачання. Це можливо завдяки забезпеченню нашого обладнання резервним живленням на всі 100%.

Підключення акційного тарифу — це не лише отримання доступу до стабільного та безперебійного інтернету, а й можливість долучитися до благодійності. Всі кошти, отримані за підключення тарифу, у повному розмірі будуть спрямовані до благодійного фонду «Голоси дітей». Це дозволить волонтерам придбати потрібні речі для дітей, що постраждали від війни.

Акція діє до 14.01.2024 для нових абонентів Мережі Ланет, які не були користувачами послуг протягом останніх 90 днів, та не сумується з іншими акційними пропозиціями.

Після закінчення дії спеціальних умов абонент буде переведений на актуальний аналогічний за характеристиками тариф.

Обладнання не входить у вартість підключення.

Офіційні правила акції