Архів. Акція "Дякуємо за довіру"

Архів. Акція "Дякуємо за довіру"

Мережа "Ланет" дякує своїм клієнтам в місті Сєверодонецьку за надану довіру, і з цього приводу оголошує роздачу літніх подарунків.

Усі абоненти, які підключилися до мережі до 1 червня 2011 року отримують три місяці доступу до мережі Інтернет на швидкості і з бонусним трафіком зазначеним у тарифі "Експерт+", продовжуючи сплачувати свою стандартну абонентську плату. Користувачі ж тарифу "Експерт+" отримують постійну швидкість 100 Мбіт/с без обмежень бонусним трафиком.Каждый абонент буде переведений на пільговий тариф з початку розрахункового періоду. Наприклад, якщо ваш персональний період починається 10 червня, то акційний тариф, для вас, буде діяти з 10 червня по 10 вересня 2011 року.

Акція закінчується 1 жовтня 2011 року, всі невикористані до цього часу акційні розрахункові періоди будуть анульовані. При зміні тарифного плану, під час дії акції, на більш дешевий - пільговий тариф також буде анульований. Після завершення акції всі абоненти будуть переведені на свої поточні тарифні пакети.