Оновлюємо послугу телебачення: дивіться кращі міжнародні телеканали та сплачуйте менше!

З 7 травня буде оновлено перелік актуальних ТВ-пакетів та суттєво знижено вартість послуги телебачення. Більше каналів, кращий міжнародний ТВ-контент і все це за меншу ціну!

Оновлюємо послугу телебачення: дивіться кращі міжнародні телеканали та сплачуйте менше!

Шановні абоненти!

На жаль, попри сподівання до останнього моменту, не вдалося укласти угоди щодо продовження ретрансляції у м. Сєвєродонецьк телеканалів медіагруп StarLightMedia, 1+1 media, Inter Media Group та Медіа Групи Україна. У зв'язку з цим ми вимушені проінформувати вас про відключення телеканалів згідно з датами окреслених ними в листах на розірвання договорів, укладених строком на 2021 рік:

  • ICTV, Новий канал, СТБ, М1, М2, ОЦЕ (StarLightMedia) – 1 травня 2021 року;
  • Україна, НЛО TV, Індиго TV, Футбол 1, Футбол 2, Футбол 3 (Медіа Група Україна) – 5 травня 2021 року;
  • 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, Бігуді, Уніан, Квартал TV, Bolt, StarFamily, StarCinema, FilmUA Drama, Кус-Кус, 36,6 – з 19 травня 2021 року;
  • Інтер, К1, К2, НТН, Мега, Enter-фільм, Піксель, Zoom – з 21 травня 2021 року.

А також у зв'язку з суттєвою зміною контентного складу послуги телебачення інформуємо вас про актуалізацію пакетів з 07.05.2021. Ми робимо кращі міжнародні телеканали більш доступними, зменшуємо кількість реклами та суттєво знижуємо ціну на ТВ-пакети!

Для замовлення будуть доступні такі ТВ-пакети:

  • ТВ-пакет Baza, який поєднає високу якість та вигідну ціну. Пакет передбачатиме доступ до 150+ телеканалів, що будуть доступні як в кабельному телебаченні, так і в IPTV у сервісі онлайн-телебачення Ланет.TV. Пакет включає кращі міжнародні телеканали, серед яких – Viasat, TV1000, Sony, Discovery, VIP Premier, FOX та інші, при цьому його вартість становитиме лише 67 грн/30 днів!
  • ТВ-пакет Prime, який надаватиме доступ до понад 180 кращих українських та міжнародних розважальних і пізнавальних телеканалів, серед яких — Discovery, FOX, Viasat, TV1000, VIP Premier, Sony та інші. Вартість пакету становитиме лише 97 грн/30 днів;
  • безкоштовний соціальний ТВ-пакет Promo, що включатиме понад 100 інформаційних та розважальних українських телеканалів і буде доступний в кабельному та IPTV.

Звертаємо вашу увагу, що нові ТВ-пакети сформовано вже без телеканалів медіагруп, які розірвали з нами договори. Доступними для замовлення новим абонентам вони стануть з 07.05.

Нам прикро констатувати втрату каналів, які, згідно зі статистикою, отримували суттєву увагу глядачів. Однак в нових ТВ-пакетах зібрані найкращі міжнародні мовники, які доступні тільки для легальної ретрансляції на території України, тому ми сподіваємося, що кожен глядач знайде альтернативний контент для себе. Водночас ми отримуємо можливість не тільки сформувати кращі пропозиції без основних каналів медіагруп, а й звільняємося від нав'язаних ними холдингових непопулярних каналів та потреби платити великі гроші за контент, який ще й усіляко перенасичений рекламою.

У зв’язку зі зміною ТВ-пакетів відбудеться актуалізація послуг для дійсних абонентів починаючи з наступного розрахункового періоду, який буде відкрито після 12.05.2021. Переведення на актуальні тарифні плани відбудеться автоматично згідно з поточним підключення або на вибраний абонентом тариф з переліку доступних. Більш детальна інформація буде надана шляхом персонального інформування.

Ми цінуємо кожного абонента та щиро вдячні вам за розуміння та за те, що обрали Мережу Ланет.