Олімпійський Гігабіт

Гігабітний Інтернет та якісне телебачення за ціною, яку встановлюєте саме ви!

Завершена
Олімпійський Гігабіт

Швидше, вище, сильніше! Вболівайте за наших на Олімпіаді-2021 у Токіо та долучайтеся до добрих справ. А з гігабітом від Мережі Ланет зробити це ще простіше.

Замовляйте тариф GIGOLYMP, що передбачає доступ до Інтернету на швидкості до 1000 Мбіт/с, а вартість визначайте самі! Лише ви обираєте, скільки має коштувати ваш гігабітний Інтернет – хоч 1 грн, хоч мільйон!

Чому так? Кошти, отримані від замовлення акційного тарифу, будуть перераховані у фонд БО «Дарунок», після чого ми передамо їх у Хмельницький регіональний центр фізичної культури та спорту для осіб з інвалідністю. Зібрані під час акції кошти будуть витрачені на придбання обладнання для спортсменів, яке буде використане для проведення занять із фізкультурно-спортивної реабілітації та якісної підготовки до змагань Всеукраїнського та міжнародного рівня.

Також тариф «GIGOLYMP», окрім надшвидкого Інтернету, передбачає доступ до ТВ-пакету «Prime» з кращими каналами у високій якості, серед яких і ті, що транслюватимуть Олімпіаду. Ви зможеш не лише користуватись високошвидкісним Інтернетом та переглядати найкращі канали у високій якості, а й підтримати поширення благодійності та розвиток спорту в Україні! І все це з акційним тарифом «GIGOLYMP» від Гігабітної Мережі Ланет.

Тариф доступний для нових абонентів, які у період проведення акції підключили його, або для дійсних та нових абонентів, які виграли акційний тариф у соцмережах. Тривалість періоду надання послуги – протягом 3-х періодів з моменту підключення.

Акція «Олімпійський Гігабіт» діє до 22.08.2021. Після закінчення дії акційних умов, абонент буде переведений на актуальний аналогічний за характеристиками гігабітний тариф.

Офіційні правила акції