Актуалізація тарифів

Зміна тарифних планів у серпні 2021 року

Актуалізація тарифів

У зв'язку зі зростанням витрат на обладнання та матеріали, необхідні для стабільної роботи мережі та її модернізації, ми змушені переглянути тарифні плани та змінити їх на актуальні. Це плановий процес, покликаний допомагати покращувати якість послуг, що надаються та підтримувати їх на належному рівні, що особливо важливо в умовах підвищеної потреби в доступі до швидкісного Інтернету та ТБ.

Тому повідомляємо: починаючи з розрахункового періоду, який буде відкрито після 20.08.2021 року, архівні тарифні пакети будуть змінені на актуальні. Новий розрахунковий період, який настане після 20 серпня, буде відкритий з урахуванням зміни тарифу.

Абоненти Мережі Ланет, які користувалися архівними тарифними планами «Start» та «Реактивний-100 Мбіт/180 грн» за технологією Ethernet, будуть переведені на тарифний план вартістю 159 грн/30 днів.

Абоненти Мережі Ланет в Рівненській області, які користувалися архівними тарифними планами «Start» та «Реактивний-100 Мбіт/180 грн» за технологією PON, будуть переведені на тарифний план вартістю 249 грн/30 днів.

Абоненти Мережі Ланет в містах Рівне, Дубно, Млинів, які користувалися архівними тарифними планами «Start» чи «Реактивний-100 Мбіт/180 грн» за технологією PON, будуть переведені на тарифний план вартістю 199 грн/30 днів.

Колишні абоненти ПП «ОТЕК», які користуються послугою Інтернет за технологією Ethernet у Дубно, будуть переведені на тарифний план «L Ethernet Дубно» вартістю 159 грн/30 дн.

Колишні абоненти ПП «ОТЕК» у Дубно, які користуються послугою Інтернет за технологією PON, будуть переведені на тариф «L Дубно» вартістю 199 грн/30 дн., а також колишні абоненти з інших населених пунктів у Рівненській області, які користуються послугою Інтернет за технологією PON, будуть переведені на тарифний план «L+» вартістю 249 грн/30 дн.

Колишні абоненти ПП «ОТЕК», які користуються послугою Інтернет за технологією Wi-FI, будуть переведені на тариф «Радіо» вартістю 250 грн/30 дн.

Також ви можете змінити тарифний план, вибравши оптимальний для вас з переліку актуальних в Особистому кабінеті абонента Мережі Ланет в розділі «Послуги».

Дякуємо за розуміння!