Ситуація з Інтернетом під час війни

Розповідаємо про стан інтернет-зв'язку в Кам'янці-Подільському

Ситуація з Інтернетом під час війни

Дорогі наші абоненти!

Від початку війни спостерігається падіння швидкості Інтернету або ж його відсутність в окремих районах. Наразі у Кам'янці-Подільському ситуація така: внаслідок бойових дій та відсутності електропостачання пошкоджені магістральні канали під Києвом (населені пункти Березівка та Колонщина). Відремонтувати їх наразі наш транспортний партнер не має можливості. Ви можете спостерігати падіння швидкості Інтернету.

Також у Кам'янці-Подільському працюємо над запуском резервного каналу на 10 гігабіт.

Важливо! У регіонах, де спостерігається падіння швидкості Інтернету, налаштовано фільтри. Вони НЕ обмежують швидкість для месенджерів (Viber, Telegram, WhatsApp) та НЕ обмежують завантаження вебсторінок сайтів.

Весь інший трафік підпадає під обмеження швидкості. Це зроблено для того, щоб ви змогли без перешкод користуватись месенджерами та новинними сайтами. Все для того, щоб усі були на зв'язку та могли моніторити ситуацію в країні та у своїй місцевості зокрема.

Розуміємо ваше обурення щодо ситуації з Інтернетом. Ми робимо все можливе, щоб відновити пошкоджені ділянки. Сподіваємось на вашу підтримку.

Все буде Україна!