Ланет поруч: 3 місяці без абонплати для абонентів, які виїхали з Сєвєродонецька

Спеціальні умови тарифів для абонентів, які покинули Сєвєродонецьк після 24 лютого 2022 року та зараз проживають в зоні покриття Мережі Ланет

Завершена
Ланет поруч: 3 місяці без абонплати для абонентів, які виїхали з Сєвєродонецька

З метою підтримки наших абонентів, які у зв'язку з повномасштабним наступом росії на Україну, що розпочався 24.02.2022, були вимушені покинути свої домівки у Сєвєродонецьку, Мережа Ланет вводить спеціальну акційну пропозицію.

Якщо ви користувались нашими послугами у Сєвєродонецьку впродовж 2022 року, а після 24 лютого були змушені переміститись у більш безпечний регіон країни, де є покриття Мережі Ланет, то можете скористатись спеціальними умовами тарифу «Я – Сєвєродонецьк».

Тарифний план «Я – Сєвєродонецьк» передбачає безкоштовне користування впродовж 3 місяців:

  • Інтернетом на швидкості до 100 Мбіт/с з фіксованою статичною IP-адресою, а також можливість перегляду понад 110 онлайн-телеканалів (за умови підключення за технологією PON);
  • Інтернетом на швидкості до 60 Мбіт/с з фіксованою статичною IP-адресою, а також можливість перегляду понад 110 онлайн-телеканалів (за умови підключення за технологією Ethernet).

Перевірити можливість підключення послуг за вашою адресою можна в розділі сайту Карта покриття або звернувшись до наших фахівців за номером телефону чи написати нам в соцмережах.

Акція діє для абонентів Мережі Ланет, які покинули територію Сєвєродонецька після 24.02.2022.

Після закінчення дії спеціальних умов абонент буде переведений на актуальний аналогічний за характеристиками тариф.

Під місяцем варто розуміти період надання послуг тривалістю в 30 днів.

Офіційні правила акції