Гігабітний Інтернет

Гігабітний Інтернет – це можливість користуватись інтернетом на швидкості до 1 Гбіт/с!

Наразі високошвидкісний домашній Інтернет є не просто розкішшю, а справжньою необхідністю. У зв'язку з технологіями, що інтенсивно розвиваються й активно використовуються в повсякденному житті, навіть безлімітний Інтернет зі швидкістю в 100 Мбіт/с не завжди може впоратися з виконанням безлічі важливих завдань. У такому разі ідеальним рішенням стане гігабіт від Мережі Ланет.

За допомогою гігабітного Інтернету користувач має можливість підключитися до всесвітньої мережі на швидкості 1000 Мбіт/с. Таким чином, гігабіт швидше за максимальні стандартні швидкості в 10 разів. Гігабітний Інтернет забезпечує підтримку високої швидкості підключення на декількох пристроях одночасно навіть у період пікових навантажень.

Кому підійде гігабітний Інтернет

Загалом, високошвидкісний Інтернет стає все популярнішим і активно використовується як у професійній діяльності, так і в повсякденному житті. Насамперед гігабітна швидкість знадобиться тим, хто завантажує або передає великі за обсягом файли, а також займається програмуванням або відеомонтажем.

Але гігабіт стане в пригоді й звичайним користувачам, наприклад, коли:

 • у вас велика сім'я та кожен її член – активний користувач Інтернету;
 • ви перейшли на віддалений режим роботи, а тому вам необхідно регулярно проводити наради у скайпі та завантажувати об'ємні файли;
 • ви або хтось із вашої родини професійно займається кіберспортом, проводить трансляції або просто захоплюється онлайн-іграми;
 • хочете розслабитися та подивитися улюблений фільм або серіал в якості 4К без зайвих пауз;
 • активно використовуєте будь-які хмарні послуги;
 • ваше житло обладнане системою «розумний дім»;
 • у вас є VR-гарнітура і ви часто дивитеся відео з ефектом повного занурення.

Як підключити гігабіт

Інтернет-провайдер Мережа Ланет забезпечує підключення гігабітного Інтернету швидко та якісно. Для цього необхідно мати мережеву карту, що підтримує 1 Гбіт/с, жорсткий диск SSD та гігабітний комутатор або роутер.

Додатково перевірте, щоб на вашому комп'ютері або ноутбуці було встановлена операційна систему не нижче Windows 7.

Безпосереднє підключення відбувається через гігабітний порт комутаційного обладнання провайдера за допомогою восьмижильної витої пари.

Гігабітний Інтернет від Мережі Ланет

Провайдер Мережа Ланет має широку карту покриття не тільки в Києві, але й по Україні. Постачальник зв'язку забезпечує надійний та безперебійний доступ до Мережі.

Вибираючи гігабітний Інтернет від Мережі Ланет, разом з якісним Інтернетом ви отримуєте низку переваг:

 • цілодобовий доступ до кваліфікованої служби підтримки;
 • можливість підключити комплексні пакети Інтернет+телебачення;
 • широку лінійку тарифів з вигідними цінами;
 • зручний особистий кабінет користувача зі зрозумілим інтерфейсом;
 • наявність кредитного періоду до 4-х днів, якщо ви раптом забули сплатити за Інтернет-послуги;
 • наявність різноманітного обладнання для підключення Інтернету та телебачення (роутер, ресивер тощо), яке можна придбати за оптимальною ціною.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії завжди готові відповісти на будь-які питання, що виникли у вас, і проконсультувати з приводу вартості Інтернету та особливостей підключення гігабіту.