Wi-Fi роутер Huawei WS5200

Wi-Fi роутер Huawei WS5200 v3

Вартість: 999 ₴
Wi-Fi роутер Huawei WS5200

Безпровідний маршрутизатор HUAWEI Wi-Fi WS5200 створить швидку та надійну бездротову мережу та забезпечить можливість одночасної роботи на декількох пристроях. Пристрій має загальну пропускну можливість до 1.3 Гбіт/с, а саме 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц та 400 Мбіт/с на частоті 2.4 ГГц. Одночасна підтримка двох діапазонів оптимізує виконання всіх задач – прості (браузер, пошта) будуть реалізовані на частоті 2.4 ГГц, а якісне відтворення онлайн-ігор та відео за допомогою частоти 5 ГГц.

Завдяки технології Multi-User MIMO, за стабільно високій швидкості передачі даних можна робити багато підключень. Пристрій має потужний процесор для стабільної продуктивної роботи, а також постійно оптимізує канал підключення для кращої якості Wi-Fi.

Чотири антени забезпечать якісну Wi-Fi мережу в кожному куточку вашої оселі. Приємним бонусом стане можливість підключення Ethernet 1 Гбіт/с для найбільш вимогливих користувачів. Особлива функція Link+ дозволяє швидко під’єднати інший роутер, який розширить мережу першого та скопіює всі налаштування.

Зрозумілий вебінтерфейс та додаток для смартфонів HiLink робить процес налаштування надзвичайно простим та зручним. Для безпеки існує кілька функцій, зокрема: захист від зламування мережі, батьківський контроль, блокування доступу для окремих пристроїв та наявність гостьової мережі Wi-Fi.

Технічні характеристики

Частота роботи Wi-Fi
5 ГГц + 2.4 ГГц (двохдіапазонний)
Швидкість LAN-портів
1 Гбіт/с
Iнтерфейси
1 x RJ-45 WAN3 x RJ-45 LAN
Швидкість Wi-Fi
1267 Мбіт/с
Кількість антен
4
WAN-порт
Ethernet
Стандарти зв'язку
802.11 b/g/n/ac/v/k/r
Конструкція антен
Незнімні
Підтримка протоколів
DHCPIPsecL2TPPPPoEPPTP
Стандарт бездротового зв'язку
AC1300
Функції безпеки
Захист від DoS-атак
Шифрування
WPA2-PSKWPA-PSK
Додатково
Процесор: двоядерний 1.2 ГГцRAM/ROM: 128/128 МБНалаштування мережі: UPnP, DNS/DNS Proxy, NAT/NAPT forwarding, triggeringКонтроль видаленого доступу до WAN
Розміри
205 x 120 x 36.8 мм, 306 г
Функції
Інноваційний LDPC алгоритм для кращого збереження сигналу при проходженні крізь стіну.
Вартість: 999 ₴