Розігруємо системи нічного бачення для військових водіїв «Сич»

Беріть участь в розіграші від Мережі Ланет, щоб мати змогу виграти один із п’яти комплектів систем нічного бачення для військових водіїв «Сич»

Розігруємо системи нічного бачення для військових водіїв «Сич»

Мережа Ланет активно допомагає нашим захисникам у різний спосіб. Зокрема, наші фахівці продовжують збирати комплекти систем нічного бачення «Сич», призначені для військових водіїв. Наразі вже понад 200 таких комплектів допомагають військовим із різних підрозділів Збройних Сил України.

Ми продовжуємо розповсюдження систем «Сич» та оголошуємо про старт розіграшу, в якому військові, а також ті, хто має рідних і друзів на передовій, мають змогу виграти один із п’яти комплектів таких систем.

Доєднатися до розіграшу можна за посиланням на сторінки Мережі Ланет у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Однією з головних умов участі в розіграші є заповнення Google-форми, адже для нас надзвичайно важливо, щоб системи «Сич» потрапили саме до рук військових і використовувалися за цільовим призначенням.

Нагадаємо, що «Сич» — це проста система нічного бачення для військових водіїв, які змушені керувати автомобілем вночі з вимкненими фарами. Маючи необхідні матеріали та обладнання, цю систему можна зробити самотужки. Для цього всі охочі можуть скористатися покроковою інструкцією, якою діляться наші фахівці.