Зміна вартості тарифних планів Інтернет

З наступного розрахункового періоду, який буде відкрито після 01.11.2018, відбудеться зміна вартості тарифних планів Інтернет.

Зміна вартості тарифних планів Інтернет

Шановні абоненти!

Дякуємо, що обрали Мережу Ланет як свого провайдера Інтернет.Змушені повідомити, що з наступного розрахункового періоду, який буде відкрито після 01.11.2018, деякі архівні тарифні пакети Інтернет будуть змінені на актуальні.

Всі абоненти, які користувалися архівним тарифом «Фотон», а також абоненти, які користувалися послугами Інтернет та телебачення згідно з тарифними пакетами «Уно», «Уно Турбо-світ x2», «Titan», «50М+ЕкономТВ», «Кварк» та «Iron», будуть автоматично переведені на актуальний тариф «Titan+» вартістю 127 грн/30 дн. та бонусами на телебачення у розмірі 27 грн.

Тариф «Titan+» передбачає безлімітний доступ до ресурсів мережі Інтернет на швидкості до 50 Мбіт/сек та понад 70 телеканалів в пакеті IPTV «Promo» у сервісі телебачення Ланет.TV через браузерну версію або в Android-додатку.

Абоненти, які користувалися послугою Інтернет (без ТБ) згідно з тарифами «Уно», «Уно Турбо-світ x2», «Titan», «50М+ЕкономТВ», «Кварк» та «Iron», будуть автоматично переведені на поточний тариф «Fiber»вартістю 109 грн/30 дн.

Тариф «Fiber» передбачає безлімітний доступ до ресурсів мережі Інтернет на швидкості до 50 Мбіт/сек та понад 70 телеканалів в пакеті IPTV «Promo» у сервісі телебачення Ланет.TV через браузерну версію або в Android-додатку.

Також ви можете самостійно обрати новий тарифний пакет із переліку актуальних в Особистому кабінеті абонента Мережі Ланет у розділі «Послуги».

Дякуємо за розуміння!