Мережа Ланет розповість, навіщо кодують супутникові телеканали та кого це зачепить

Як переглядати телеканали після кодування супутникового телебачення?

Мережа Ланет розповість, навіщо кодують супутникові телеканали та кого це зачепить

20 січня 2020 року понад 20 українських телеканалів, що належать медіахолдингам 1+1 Media, StarlightMedia, Медіа Група Україна та Inter Media Group, будуть закодовані.

Що це означає? Телеглядачі, які дивляться ТБ за допомогою супутникової тарілки, більше не зможуть переглядати такі телеканали:

  • Inter Media Group: Інтер, НТН, К1, К2, МЕГА, Піксель, Zoom, Enter-фільм.
  • 1+1 Media: 1+1, 2+2, ТЕТ, ПлюсПлюс, УНІАН ТБ, Бігуді.
  • Медіа Група Україна: ТРК Україна, НЛО TV, Індиго TV, Ескулап TV.
  • StarlightMedia: ICTV, СТБ, Новий канал, М1, М2, ОЦЕ.

Навіщо кодують канали? Телевізійний сигнал, який українці безкоштовно ловлять супутниковими тарілками, є технічним. Він призначений виключно для офіційних телевізійних операторів, про що не говорять компанії, що займаються встановленням супутникових тарілок. Таким чином, користувачі, які весь цей час безкоштовно переглядали контент медіа груп, займалися піратством. Окрім України, супутниковий незакодований сигнал надходив і за територію країни, а жителі інших країн могли безперешкодно переглядати українські телеканали, що є порушенням законодавства Європейського союзу. За це власники українських телеканалів ризикують отримати величезні штрафні санкції. Тож кодування супутника здійснюється з метою захисту прав виробників і правовласників контенту.

Як продовжити дивитися українські телеканали? Для абонентів Мережі Ланет, які користуються цифровим і кабельним телебаченням, нічого не зміниться. Вони й надалі будуть мати доступ до всіх українських телеканалів у відмінній якості. Але якщо ваші родичі, друзі, сусіди все ще користуються супутниковою тарілкою, допоможіть їм вибрати найбільш зручний варіант перегляду телебачення:

1. Підключитися до кабельного ТБ (можливість підключення кабельного телебачення дивіться на карті покриття).

2. Дивитися IPTV-телебачення, що доступне користувачам послуг від Мережі Ланет.

3. Використовувати сервіс Ланет.TV (офіційний телевізійний оператор) для перегляду ТБ онлайн (сервіс доступний будь-де, де є Інтернет від будь-якого провайдера).

Переваг в онлайн-телебачення багато: немає потреби тягнути дроти, встановлювати антени, налаштовувати додаткове обладнання. Потрібен тільки доступ до Інтернету – і ви з задоволенням зможете дивитися телеканали навіть з мобільного пристрою.

Також можна відзначити ряд інших привабливих переваг:

  • кількість каналів – для перегляду доступні понад 200 каналів;
  • якість трансляції – понад 90 каналів транслюються в Full HD;
  • доступний безкоштовний пакет PROMO, який дозволяє протестувати телебачення від Ланет.TV.

Приємного перегляду!