Поповнення рахунку

В терміналах

Швидкий і простий у використанні сервіс. Гроші потрапляють на ваш баланс протягом 10 хвилин. Зазвичай термінали розташовують біля великих маркетів. Знайти найближчий до вас ви маєте змогу на сайтах компаній. Шукайте термінали з відповідними позначками компаній:

Просимо вас звернути увагу на те, що при поповненні рахунку через термінал може стягуватися додаткова комісія, в розмірі від 2 до 5 грн.

В онлайні

Якщо ви є власником картки Visa або MasterCard, ви зможете поповнити рахунок за допомогою служб:

Це найзручніші способи поповнення депозиту, тому що оплату можна здійснити не виходячи з дому. Для цього вам потрібно зайти у свій «Кабінет» і у розділі «Рахунок» обрати потрібну службу.
Якщо здійснювати оплату напряму через сайт служби «Портмоне», поповнення рахунку займе більше часу.

В банках

Поповнити рахунок також можна у відділеннях будь-якого банку. Для цього знадобиться квитанція із внесеними реквізитами Мережі Ланет і вашими даними, які необхідно заповнити самостійно.

Сплачуючи в «ПриватБанку» (знімається комісія – 3%, але не менше 3 грн) кошти на ваш особистий рахунок також будуть нараховані протягом 10-15 хвилин. Ви можете поповнювати рахунок без комісії у всіх Кіосках самообслуговування (терміналах з сенсорними екранами) «Райфайзен Банк Аваль» (якщо ви є власником картки «Райфайзен Банк Аваль»).

В квитанції треба обов’язково вказати номер вашого договору. В іншому разі перерахування коштів займе додатковий час. Квитанцію також можливо сформувати у «Кабінеті» у розділі «Рахунок».

При виникненні питань, що стосуються поповнення послуг, ви завжди можете звернутись за електронною адресою: info@lanet.ua