Домашній інтернет від Мережі Ланет: як підключити в квартиру або приватний будинок | Ланет | Київ

Як підключити домашній інтернет від Мережі Ланет

Домашній Інтернет

Як підключити домашній інтернет від Мережі Ланет

У сучасному світі інтернет став необхідністю для повноцінного функціонування суспільства. Обов’язковим стало і наявність виходу в мережу у себе вдома. Якщо ви шукаєте інструкцію про те, як підключитисm до домашнього інтернету, то ця інформація саме для вас.

Як підключити інтернет вдома

Інтернет провайдер Мережа Ланет надає послуги з підключення безпровідного домашнього інтернету та ТБ у місті Київ. Для того, щоб замовити підключення послуги вам необхідно:

  • Вибрати тариф з представлених на сайті;
  • Зателефонувати за номером телефону 500-03-03 або заповнити форму замовлення на сайті;
  • Дочекатись відповіді оператора, сказати, що хочете підключити домашній інтернет за своєю адресою та узгодити час приходу майстра.

Особливості підключення домашнього інтернету

З появою можливості передачі сигналу за допомогою wi-fi необхідність підключення домашнього провідного інтернету залишилась в минулому. Сьогодні, щоб отримати доступ до домашнього інтернету досить підключити кабель безпосередньо до роутера, що позбавить вас від зайвих проводів. До того ж, з появою оптоволоконної мережі, не тільки збільшилась швидкість інтернету, а і зникло питання про підключення інтернету без домашнього телефону.

Читайте додаткову інформацію про те, як підключити безпровідний wi-fi інтернет.

Який інтернет підключити в приватний будинок

Підключити інтернет у приватний будинок набагато складніше ніж у багатоквартирний. У першу чергу, справа в обладнанні. Якщо ви бажаєте підключити інтернет у приватний будинок, варто врахувати, що тарифікуватись він буде за тарифами для бізнесу, до того ж, виникає необхідність у додатковому прокладанні оптоволоконного кабелю, що тягне за собою додаткові витрати.