Актуалізація тарифів

Шановні абоненти!З 2009 року ми не змінювали вартість послуги кабельного ТБ, а з 2014 – послуги Інтернет, в той час коли в економіці країни...

Актуалізація тарифів

На жаль, ціни на обладнання та витратні матеріали, які необхідні для якісної роботи, модернізації та утримання мережі, зросли в кілька разів. Також значно зросли суми сплати роялті правовласникам і медіагрупам за право трансляції телевізійних каналів, у тому числі і загальнонаціональних, в нашій кабельній мережі.

У зв'язку з цим повідомляємо, що з початком нових розрахункових періодів, які відкриються в травні, архівні тарифні пакети будуть автоматично змінені на нові актуальні. Це вимушений захід для того, щоб і надалі надавати якісні телекомунікаційні послуги у Сєвєродонецьку.

До 31.05.2017 року скористайтесь унікальною можливістю і сплачуйте лише 50% вартості за кожний наступний місяць користування послугами, змінивши свій старий тарифний план на новий гігабітний пакет «Gold» з увімкненою функцією IPTV і пакетом кабельного телебачення «Baza+».

Змінити тариф і ознайомитись з деталями можна на сторінці акції.

Для нас дуже важливо надавати вам якісні послуги, тому ми постійно модернізуємо компоненти нашої мережі, впроваджуємо інноваційні рішення і розробляємо нові сервіси.

Дякуємо за розуміння!