Безпровідний домашній Інтернет від Мережі Ланет

Домашній Інтернет

Безпровідний домашній Інтернет від Мережі Ланет

Безпровідний домашній Інтернет необхідний в кожному будинку. Мережа Ланет пропонує вам обрати відповідний тарифний план та замовити підключення до послуги безпосередньо на сайті.

Як підключити wi-fi Інтернет вдома

Інструкція для підключення домашнього інтернету wi-fi досить проста:

  • Обираєте тарифний план, який найбільше вам підходить;
  • Залишаєте заявку на підключення по телефону або безпосередньо на сайті, заповнивши відповідну форму.
  • Вказуєте час, найбільш зручний для приходу майстра;
  • Очікуєте підключення.

Як відбувається підключення

У призначений час до вас приходить майстер з усім необхідним обладнанням та набором інструментів. Для підключення безпровідного інтернету необхідно завести лише один кабель в квартиру, далі сигнал поширюється від роутера без зайвих дротів.

Крім безпосереднього підключення обладнання, майстер допоможе з його налаштуванням та синхронізаціює пристроїв, які вимагають підключення до мережі.

Читайте також: як оплатити домашній Інтернет.

Переваги безпровідного інтернету для будинкуБезпровідний Інтернет має ряд значних переваг перед провідним аналогом:

По-перше, практично повна відсутність дротів. Єдиний кабель, який необхідно ввести в квартиру буде підключений до роутера.

По-друге, універсальність. Якщо стаціонарний комп’ютер або ноутбук можна підключити до мережі через спеціальний провід, більш сучасна техніка вимагає безпровідного з’єднання. Таким чином, через wi-fi ви зможете підключити смартфон до домашнього інтернету, а також синхронізувати роботу принтерів, телевізорів, цифрових відеокамер та інших сучасних гаджетів.

По-третє, велика зона покриття. Нерідко wi-fi Інтернет у приватному будинку є єдиним рішенням, оскільки площа житла часто більша, ніж у квартири, а техніка, яку необхідно підключити до інтернету може бути розташована у віддалених кімнатах. Безпровідний Інтернет у приватному будинку допоможе вирішити цю проблему, оскільки сигнал від роутера може покривати досить великі площі.

Звертаємо вашу увагу, що підключення безпровідного інтернету в приватний будинок від Мережі Ланет можливе, але тарифікація проводиться за тарифними планами для бізнесу. До того ж, у вартість підключення буде включено підведення оптоволоконної мережі від найближчого вузла зв’язку.

Відповіді на поширені питання

🥇 Що таке домашній Інтернет?

Це доступ до Всесвітньої павутини в квартирах і будинках для приватного користування.

🥇 Як підключити домашній Інтернет в Києві?

Підключити домашній Інтернет в Києві можна, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши за номером (044) 500-03-03.

🥇 Скільки коштує провести домашній Інтернет?

Вартість підключення залежить від тарифного плану.