Актуалізація тарифів

Зміна тарифних планів у вересні 2021 року

Актуалізація тарифів

У зв'язку з плановим процесом актуалізації тарифів, який допомагає покращувати якість послуг, що надаються та підтримувати їх на належному рівні, повідомляємо: починаючи з розрахункового періоду, який буде відкрито після 23.09.2021 року, архівні тарифні пакети будуть змінені на актуальні. Новий розрахунковий період, який настане після 23 вересня, буде відкритий з урахуванням зміни тарифу.

Абоненти Мережі Ланет, які користувалися архівними тарифними планами «L» та «L+», будуть переведені на дешевший тарифний план «VIP» вартістю 197 грн/30 дн. Тариф передбачає доступ до гігабітного Інтернету на швидкості до 500 Мбіт/с, а також до ТВ-пакету «Prime» з понад 200 кращими українськими та зарубіжними телеканалами у високій якості.

Абоненти Мережі Ланет, які користувалися архівним тарифним планом «M+», будуть переведені на тарифний план «LUX» вартістю 167 грн/30 дн. Тариф передбачає доступ Інтернету на швидкості до 250 Мбіт/с, а також до ТВ-пакету «Prime» з понад 200 кращими українськими та зарубіжними телеканалами у високій якості.

Звертаємо вашу увагу, що для забезпечення доступу до гігабітної швидкості в тарифі «LUX» є необхідність заміни кабелю в квартирі на 4-парний стандарту CAT5e, за що разово сплачується 99 грн за виконання робіт та витратні матеріали.

Також ви можете змінити тарифний план, вибравши оптимальний для вас з переліку актуальних в Особистому кабінеті абонента Мережі Ланет в розділі «Послуги». Дякуємо за розуміння!